Blog modowy
Friday April 10th 2020

Bluza Pitbulla- odzież, która sprawdza się w rozmaitych życiowych sytuacjach

Ubrania zakłada się wedle okazji. Co innego nosi się na ważnej uroczystości rodzinnej. Co innego w pracy, a jeszcze coś odmiennego w zaciszu domowym w trakcie weekendowego relaksu.

Do jakiego rodzaju ubrań zalicza się bluza Pitbull?

Bluza Pitbull zalicza się raczej do mody ulicznej. To głównie przez to, że ma prosty krój i charakterystyczne zdobienia. Jednak nie ma w tym nic złego. W końcu ludzie mają czasem odpocząć od korporacyjnych, sztywnych garsonek czy garniturów. Poza tym nikt przecież nie twierdzi, że to, co klasyfikuje się do mody ulicznej- musi być od razu tandetne.

Kto lubuje się w bluzach Pitbulla?

Ten rodzaj asortymentu pasuje zarówno osobom, które przynależą do jakiejś subkultury młodzieżowej, jak i kulturystom- którzy trenują codziennie na siłowni. Z bluz Pitbulla są także zadowoleni ludzie uprawiający jogging czy jeżdżący na rowerach. A to, że bluzy Pitbulla kojarzą się innym z chuliganami, zupełnie im nie przeszkadza.

 

Co oznaczają naszywki na bluzach pitbulla?

Są one uosobieniem waleczności i nieustępliwości. Przez to, że mają wyrazisty kolor i mocny wyraz, budzą szacunek. Zresztą jakże miałoby być inaczej, jeśli ich motywem przewodnim jest zadziorne i groźne zwierzę. Dlatego bluza Pitbulla to także element gry psychologicznej przed walką MMA.

Bluzy PitBull dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://www.fightershop.com.pl/m100-pit-bull

Pages

Interesting Sites

    Archives